ELEKTRYZUJ Roman KubaraElektryzuj to popularna na rynku elektrycznym marka, oferująca swoim klientom różnego rodzaju akcesoria elektryczne. Każdy sprzedawany produkt tworzony jest jedynie z najlepszej jakości materiałów, gwarantujących długotrwałe użytkowanie bez względu na występujące czynniki zewnętrzne. 

Jednymi z najpopularniejszych obecnie produktów, jakie oferuje firma są styczniki eaton. Szerokie zastosowanie takich akcesoriów, a także ich niska cena sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się właśnie na ten produkt. Można go używać w instalacjach elektrycznych różnego rodzaju instytucji: sklepach, biurach czy nawet szpitalach, a także w prywatnych mieszkaniach. Wyrób ten służy głównie do kontroli ogrzewania czy pomp wentylacyjnych, a także włączania i wyłączania oświetlenia. 

Zapraszamy na elektryzuj.com.pl. 

INFO & OPINIA


Telefon: 502-550-001

Adres: Gdańska 35B

Miejscowość: Jastrowie

Kod pocztowy: 6-491
Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Wystaw Opinie
  • Dla mnie oferta na www.elektryzuj.com.pl jest na tyle szeroka, że pozwala mi zaopatrzyć się w akcesoria elektryczne potrzebne mi w działalności. Nie zawiodłem się jeszcze na ich jakości, a i ceny wyglądają zachęcająco.

  • terof dodał komentarz 2018-08-09 08:36:59
  • Ocena 4


Dodano: 2018-03-28PODOBNE ZAREJESTROWANE


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

ATH Agro-TransHandel

Buk

Biuro Tłumaczeń PWN

Poznań