AUTOMAR

Stawiając na dystrybucję innowacyjnych produktów mających zastosowanie w motoryzacji, pracownicy firmy AUTOMAR od lat rozszerzają ofertę sprzedażową o wytwory znanych marek, wykorzystujące nowoczesną technologię. Przykładem może być dostępna na stronie wspomnianego dostawcy folia w sprayu, dzięki której można samodzielnie zmienić kolor karoserii lub ją odświeżyć. 

Proponowane rozwiązania są korzystne finansowo i łatwe do aplikacji w zaciszu własnego garażu. Jest to opcja polecana osobom prywatnym lub też właścicielom biznesów, którzy korzystają na co dzień z różnego rodzaju pojazdów i chcą tanio odnowić powłokę lakieru pokrywającego rower, skuter czy auto. 

Dostawca zaprasza do zapoznania się ze wpisami tematycznymi, dostępnymi na jego stronie internetowej. To rzetelna porcja wiedzy, która przybliża korzyści użycia wspomnianej folii na powierzchni zewnętrznej samochodu. Zachęca również do odwiedzenia punktu stacjonarnego, gdzie może skorzystać z profesjonalnej porady zatrudnionych tam specjalistów. 

INFO & OPINIA


Telefon: 501 280 017

Adres: Skalna 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-113
Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Wystaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Dodano: 2021-10-30PODOBNE ZAREJESTROWANE


P.H.P.U. AS - Euroster.pl

Krobia

DABA Kubki reklamowe

Sędzinko

Leon Travel - wynajem autokarów

Poznań