GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Każdy, kto szuka solidnego orynnowania dachu, może skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty producenta nowoczesnych systemów odwadniania -  spółki GALECO. Firma  oferuje produkty odporne na zmienne czynniki pogodowe. Odpływy rynnowe, rury spustowe, elementy mocujące i pozostałe akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu skutecznie chronią poszycie dachowe, elewacje i cały budynek przed wilgocią i uszkodzeniem. Jako lider na rynku orynnowania przedsiębiorstwo proponuje różne rodzaje instalacji do odprowadzania wody opadowej.

Do dachów bez okapu klienci mają do wyboru nowoczesny system, na który składają się kwadratowe odpływy rynnowe ukryte w ścianie, co pozwala na zachowanie spójności bryły budynku. Natomiast do tradycyjnych konstrukcji dachowych spółka sprzedaje systemy STAL2 i PVC2.

Firma sprzedaje również wpusty dachowe, które umożliwiają  szybkie  odprowadzanie deszczówki z powierzchni płaskich. Klienci mogą zamówić produkty do montażu poziomego, pionowego lub przyściennego.

 

 

INFO & OPINIA


Telefon: 668 476 041

Adres: Uśmiechu 1

Miejscowość: Balice

Kod pocztowy: 32-083
Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Wystaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Dodano: 2022-11-15PODOBNE ZAREJESTROWANE


OneCredit.pl

Kraków

Monitoring & IT

Kraków

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż