Gotowe paczki świąteczne – Świat Mikołaja

Wręczanie świątecznych upominków, przede wszystkim bożonarodzeniowych, to praktyka, która wcale nie musi ograniczać się do rodziny i przyjaciół. Wielu pracodawców decyduje się też z okazji świąt wręczać upominki swym pracownikom, przy czym mogą one przybierać rozmaite formy, np. zestawów prezentowych ze słodyczami, kawami i herbatami.

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy warto wdrożyć taki zwyczaj w swojej firmie, to odpowiedź brzmi: zdecydowanie warto. Ma to wielorakie znaczenie, między innymi buduje lojalność pracowników oraz pozytywny wizerunek firmy, w ich oczach oraz na zewnątrz. Pracodawcy dbający o swych pracowników są przez nich cenieni i niechętnie opuszczani - nierzadko wskazuje się, że takie dodatkowe kwestie mają ogromne znaczenie, dla zadowolenia z pracy liczy się nie tylko pensja. W dodatku prezenty takie wcale nie muszą być kosztowne. Oczywiście mogą to być np. kilkuset złotowe premie, ale jeśli nie można sobie na to pozwolić, wystarczą skromniejsze upominki, zwłaszcza że najbardziej liczy się gest i pamięć. Poza tym można postawić na gotowepaczki na święta dla pracowników, o różnych zawartościach i w przystępnych cenach. Zakup takich gotowych zestawów jest też niezwykle dogodny - wystarczy dokonać zamówienia na stronie swiatmikolaja.pl zamiast powierzać zadanie skompletowania produktów np. sekretarce firmy. Można przy tym wybrać zawartość oraz wartość paczki - jak widać, ceny są niewygórowane. W większości przypadków zakup takiego kompletu produktów będzie tańszy niż kompletowanie podobnych wyrobów samodzielnie.

W dodatku firma dokłada starań, by proponować odbiorcom zestawy produktów wysokiej jakości. Są to luksusowe słodycze, np. orzechy w czekoladzie belgijskiej, praliny, doskonałe rzemieślnicze czekolady, herbaty i kawy. Każdy będzie zadowolony z takiego prezentu, tym bardziej że w jego skład wchodzi kilka przysmaków, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, bez względu na to, jakie słodycze czy napoje lubi. Dobrej jakości produkty są zaś dobrą wizytówką wręczającego - w tym przypadku pracodawcy.

INFO & OPINIA


Telefon:

Adres: Starołęcka 149

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-361
Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)


Wystaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Dodano: 2023-08-27PODOBNE ZAREJESTROWANE


P.H.P.U. AS - Euroster.pl

Krobia

DABA Kubki reklamowe

Sędzinko

Leon Travel - wynajem autokarów

Poznań